Angielski dla twojej firmy

Angielski dla
twojej firmy

Autor: Project 12

Jesteś właścicielem, managerem lub pracownikiem firmy i rozważasz kurs angielskiego?

Typowe kursy językowe dla firmy to znany schemat: organizacja chętnych, podzielenie ich według poziomów, zajęcia w placówce firmy w godzinach pracy.

 

Ten schemat może się sprawdzić, jeśli pracowników jest wielu i można ich podzielić na grupy liczące co najmniej kilka osób. Jednak zawsze będą musieli wspólnie wybrać terminy zajęć, odpowiadające każdemu. To spore wyzwanie.  Jeśli chętnych na kurs jest mniej, a mają różne poziomy, utworzenie grup też będzie problematyczne.

 

W Project 12 oferujemy dopasowany grafik, który klient dowolnie układa i zmienia przez cały okres semestru. Co więcej, każdego kwalifikujemy indywidualnie na odpowiedni poziom zajęć - przychodzisz do nas kiedy chcesz, niezależnie od swoich współpracowników. 

 

Przygotowaliśmy specjalną cenę dla firm. Oferta obowiązuje od 5 osób wzwyż, przy czym w zależności od ilości osób, zniżka może wynosić nawet 50% od ceny regularnej. 

 

* Kurs nie musi być organizowany i opłacany przez Twoją firmę! Możesz sam zebrać chętnych ze swojego miejsca pracy i rozpocząć kurs dopasowany do całej grupy i do każdego indywidualnie. 


 

Nasze kursy to:

  • 4 zajęcia w tygodniu. 2 z lektorem w grupie i 2 samodzielne na platformie. 
  • Plan zajęć, który sam układasz i modyfikujesz w dowolnym momencie.
  • Zarządzanie kursem przez aplikację mobilną. 
  • Dodatkowe kluby tematyczne w weekendy.
  • 3 konsultacje indywidualne z lektorem w semestrze

 

Dowiedz się więcej o kursie!

 

Zapytaj o ofertę: p12.warszawa@gmail.com