Lekcje charytatywne


Lekcje charytatywne

Autor: Project 12

Cały świat obecnie mówi o wojnie na Ukrainie. Co więcej, nagłaśnianie sprawy jest bardzo istotne! My, jako sąsiedzi Ukrainy jak nikt inny rozumiemy sytuację: nasze granice przekraczają tysiące uchodźców, przy naszych wschodnich granicach słychać wybuchy i samoloty,  to my organizujemy liczne zbiorki i wspieramy ludzi, tracących domy. 

 

W innych krajach również dużo się o tym mówi, ale im dalej jest wojna, tym mniej widać jej konsekwencje. Więc porozmawiajmy z naszymi zachodnimi sąsiadami o tym, co się dzieje! My, jako szkoła języka angielskiego, uważamy za nasz obowiązek zapewnić Wam niezbędne narzędzia dla komunikacji z całym światem w tej ciężkiej sytuacji.

 

Dlatego przychodzimy do Was z propozycją wsparcia Ukrainy poprzez udział w lekcjach charytatywnych. Jest to możliwość dla Was, aby nie tracić kontaktu z angielskim, nauczyć się odpowiedniej leksyki oraz dołożyć swoją cegiełkę pomocy. Lekcje będą prowadzone przez naszych ukraińskich lektorów, którzy wciąż mają warunki do nauczania. Na lekcjach spotkacie nie tylko lektorów z Ukrainy, lecz także studentów zza naszej wschodniej granicy. 

 

Ceną bazową za 60 minut zajęć konwersacyjnych jest 25 zł, przy czym zachęcamy do uiszczania wyższych wpłat. Całość dochodu pomniejszona o wynagrodzenie dla lektora, będzie przekazana na zbiórkę prowadzoną przez fundację Solidarni z Ukrainą. 

Szczegóły dotyczące terminów i godzin, a także tematyki zajęć będą publikowane na bieżąco w naszych mediach społecznościowych.

 

Facebook

Instagram
 

Aby się zapisać należy dokonać wpłaty min. 25 zł na nasze konto bankowe 

Tytuł przelewu: Lekcja charytatywna 

69 1020 1013 0000 0602 0414 7732 

PKO Bank Polski