Najlepsze platformy internetowe do nauki języka angielskiego

Najlepsze platformy internetowe do nauki
języka angielskiego

Autor: Julia Błażewicz, Zofia Chromicka

Obecnie bardzo trudno jest znaleźć czas na naukę języka angielskiego, ale problem ten można rozwiązać za pomocą smartfona. Pomoże w tym wysokiej jakości platforma internetowa do nauki języka angielskiego. Wolny czas jest bardzo cenny i mamy go stosunkowo mało, ale w naszych napiętych harmonogramach zawsze możesz znaleźć czas na naukę angielskiego online. Rozważ niektóre aplikacje na smartfony, które pomogą Ci w samorozwoju.

Najlepsze platformy internetowe do nauki języka angielskiego

Pomiędzy sukcesem a porażką leży otchłań, której nazwa to „nie mam czasu”

Platformy internetowe do nauki języka angielskiego


Duolingo

Jeden z najpopularniejszych kursów języka angielskiego online, w którym można uczestniczyć za pomocą smartfona. Obecnie program ma ponad 120 milionów użytkowników. Ma bardzo ładny interfejs, szczegółowe lekcje i różnorodne ćwiczenia, które pomagają poprawić wymowę. Ta platforma do nauki języka angielskiego online po każdej lekcji gromadzi walutę gry, za którą można kupić różne bonusy. Korzyści z programu obejmują również przypomnienia i powiadomienia.

Easy Ten

Program do prowadzenia internetowych kursów języka angielskiego, dzięki któremu możesz codziennie uzupełniać swoje słownictwo, ucząc się 10 nowych słów. Nawet w trybie Lite możesz nauczyć się 170 słów tygodniowo. A do tego wszystkiego wystarczy 20 minut dziennie. Aplikacja posiada wysokiej jakości nagrania głosowe i ponad 22 000 angielskich słów na różne tematy, symulatory wymowy, a także możliwość śledzenia postępów i otrzymywania nagród, które zwiększają motywację. W razie potrzeby możesz użyć wyszukiwania słów podzielonych według list tematycznych.

FluentU

Aplikacja, która pozwala brać udział w kursach języka angielskiego online z maksymalną wydajnością. Programiści aktywnie wykorzystują różnorodne treści multimedialne, co jest najskuteczniejszym sposobem nauki. Tutaj możesz oglądać teledyski, aktualności, popularne talk-show, ciekawe dialogi, reklamy i wiele więcej. Aplikacja niezależnie śledzi wszystkie wyszukiwane słowa i doradza na ich podstawie filmy i zadania.

Lingualeo

Jedna z najskuteczniejszych aplikacji, które umożliwiają prowadzenie kursów języka angielskiego online na smartfonie. Za jego pomocą możesz uczyć się nowych słów, pisać po angielsku, analizować teksty piosenek, oglądać filmy z napisami i nie tylko. Jest to cały system, który niezależnie określa mocne i słabe strony każdego ucznia. Osobliwością programu jest ekstrakcja klopsików, które są podawane do zadań i które należy codziennie dawać lwowi – Lwie.

Smartfony to nie tylko sieci społecznościowe, praca i gry, ale także ogromne możliwości poszerzania nowej wiedzy. Teraz kursy angielskiego online są zawsze w Twojej kieszeni.