OTWARTE WARSZTATY “Znajdź wspólny język z angielskim” w Project 12

OTWARTE WARSZTATY “Znajdź wspólny język z angielskim” w
Project 12

Autor: Dominika Sędzikowska

Zaczynasz uczyć się angielskiego już po raz kolejny, ale nie widzisz efektów? Znowu się poddajesz? Pewnie za każdym razem myślisz “No teraz to już znam 859 słówek, mogę wszystko”, a potem zatyka Cię kiedy ktoś pyta o drogę albo masz zamówić kawę? Przykra wiadomość jest taka, że nigdy nie będziesz znać wystarczającej ilości słówek, żeby stwierdzić “Wystarczy. Enough is enough.” Nauka języka to proces, wymagający ciągłej pracy i ćwiczeń. 

“No dzięki za info, kompletnie nowy koncept.“ Spokojnie. Wiemy, że wiecie. Wiemy też, że na pierwszy rzut oka to wygląda jak sytuacja bez wyjścia i może być przytłaczające, dlatego przejdźmy do konkretów.

Przygotowaliśmy serię “Znajdź wspólny język z angielskim”, czyli cykl warsztatów o motywacji, celach i technikach, podczas których nauczymy Was jak się uczyć i osiągać zaplanowane efekty. Zajęcia będą prowadzone w języku polskim z dawką praktyki po angielsku, więc zapraszamy również zupełnie początkujące osoby. Poza tym, co dla Was zaplanowaliśmy, będziecie mogli zadać własne pytania, na które postaramy się odpowiedzieć i coś poradzić.

To teraz tematy!

 • 7.12 o 11 
  Warsztat 1: Jak zhakować angielski? Motywacja, planowanie, ustalanie priorytetów 
  prowadzą: Mariia i Dominika
   
 • 14.12 o 11
  Warsztat 2: Jak się nauczyć ponad 1000 słówek i przeżyć. Mission impossible?
  prowadzą: Irena i Dominika
   
 • 21.12 o 11
  Warsztat 3: Przestań być niemową! Małymi kroczkami do celu
  prowadzą: Anastasiia i Dominika 

Warsztaty są otwarte dla każdego i bezpłatne! Spotkania potrwają około 2 godziny, Bierzcie znajomych i wpadajcie pogadać o skutecznej nauce angielskiego. Zrobimy Wasza ulubioną kawę i wszystko nam opowiecie!