Oferta specjalna dla klientów semestru jesiennego online

Oferta specjalna dla klientów semestru
jesiennego online

Autor: Project 12

W semestrze jesiennym, który startuje 14.09, wszyscy nowi klienci Project 12 ONLINE mogą skorzystać z oferty specjalnej!

 

Kurs online w Project 12 to 3 miesiące intensywnej nauki: 

  • 4 zajęcia tygodniowo (2 z lektorem w grupie oraz 2 samodzielne na platformie 12 Tracks)
  • Możliwość przeniesienia lekcji na inną godzinę i dzień nawet codziennie: 8 opcji godzinowych do wyboru każdego dnia
  • Bezpłatna pierwsza lekcja i przejrzysta umowa na 3 miesiące, z możliwością zawieszenia środków
  • 3 indywidualne konsultacje z lektorem
  • Dostęp do materiałów online w ciągu trwania kursu
  • Możliwość dokupienia materiałów w wersji papierowej oraz dodatkowych konwersacji bez limitu
  • Cały poziom w jeden semestr, poziomy od A1 do B2 w rok

 

Co nas wyróżnia?

Kurs online w Project 12 to duża elastyczność i systematyczny program, który zapewnia szybkie postępy, a to wszystko w “antywirusowej cenie”. 

 

Jak to działa?

Oferujemy kurs online w całej Polsce, co pozwala nam na zaoferowanie szerokiego wyboru godzin zajęciowych. Ponieważ każdy klient wybiera swój grafik indywidualnie, nie musimy formować grup – dodajemy lekcje w najpopularniejszych godzinach. 

Plany i materiały na zajęcia są opracowane przez oddział metodologiczny z wyprzedzeniem, co gwarantuje przebieg każdej lekcji zgodnie ze standardem. Jeśli przenosisz zajęcia z poniedziałku na środę, możesz mieć pewność, że będzie to taka sama lekcja i nic nie stracisz. 

Materiały video, sekcje Hot Topics i cała “żywa książka” są zaprojektowane i aktualizowane dla wielu kursantów (co rok uczymy około 10 000 osób). Pozwala nam to inwestować w materiały i program, ale utrzymywać cenę na rozsądnym poziomie. 

 

Jak to wygląda ze strony klienta?

Zarządzasz swoim kursem przez aplikację (nie musisz dzwonić do administracji, żeby coś przełożyć lub zmienić grafik).

Masz kilkanaście opcji czasowych dla każdej lekcji w tygodniu (od poniedziałku do środy dla pierwszej lekcji i od czwartku do soboty dla drugiej + możliwość odpracowania lekcji z całego tygodnia w weekendy).

Korzystasz z podręcznika online zarówno podczas zajęć grupowych jak i nauki samodzielnej. Możesz przerabiać materiał we własnym tempie dzięki lekcjom self-study.

Opłacasz tylko 3-miesięczny kurs, bez żadnych zobowiązań na rok. Wpłaty dokonujesz po próbnej lekcji, kiedy masz pewność, że taki format Ci odpowiada. 

Lekcja próbna nie jest pokazowa. To pierwsze zajęcia semestru – każda kolejna lekcja będzie odbywać się w taki sam sposób.

Bierzesz udział w konkursach w mediach społecznościowych i codziennie dostajesz ciekawostki związane z angielskim na naszym Instagramie i Facebooku. 

 

W Project 12 czujesz się swobodnie i dołączasz do społeczności osób, które stawiają na nowoczesne standardy i komfortową naukę. 

 

FAQ

  1. Jak odbywają się zajęcia i co to znaczy “metoda hybrydowa”?
  2. Jak wygląda konto osobiste i aplikacja mobilna?
  3. Jak się zapisać na dodatkowe konwersacje w soboty?

 

Zacznij jesień z angielskim!