Grafik, dopasowany do Ciebie

Grafik, dopasowany
do Ciebie

Autor: Project 12

 

Czas jest jedną z najważniejszych wartości we współczesnym świecie. Wszyscy chcą mieć czas na naukę, pracę, odpoczynek, a wiele osób chciałoby poświęcać go więcej na naukę angielskiego. Jeśli zastanawiasz się, jak zmieścić regularne zajęcia w swoim napiętym grafiku, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Zapraszamy do PROJECT 12, szkoły, w której plan zajęć ustalasz i modyfikujesz sam, przez co możesz go dostosować do swojego grafiku.

Większość osób, które próbowały uczyć się angielskiego na zajęciach dodatkowych, spotyka ten sam problem: nachodzące na siebie obowiązki, opuszczanie lekcji, zaległości, problem z nadrobieniem ich i w końcu rezygnacja z nauki.

Z myślą o wszystkich, którzy doświadczyli tego problemu, stworzyliśmy inteligentny plan zajęć. Jest to unikalne rozwiązanie, pozwalające wygodnie zorganizować swoją naukę angielskiego i nigdy nie opuszczać zajęć.

W PROJECT 12 oferujemy następujące godziny zajęć:

-  w tygodniu:

  • rano (7:00, 8:40, 10:20);
  • w ciągu dnia (12:00,14:00,15:40);
  • wieczorem (17:20,19:00);

-  w weekendy (od 9:00 do 10:40).

Grafik, dopasowany do Ciebie

Podczas zapisywania się na zajęcia, administratorzy pokażą, jak wybrać plan zajęć i automatycznie dołączysz do grupy o odpowiednim poziomie.

Jako uczeń PROJECT 12 masz dostęp do platformy online oraz aplikacji mobilnej. Znajduje się tam Twoje konto, z którego możesz szybko zmienić cały swój plan lub przełożyć jedne zajęcia. Jest to możliwe nawet 5 minut przed rozpoczęciem lekcji! Możesz przenieść zajęcia na inną godzinę danego dnia lub na inny dzień w tygodniu. Zmiana grafiku jest dostępna bez limitu przez cały okres trwania semestru. Jeśli nie uda Ci się wziąć udziału w zajęciach w tygodniu, nadrobisz w weekend :)

Na każdej lekcji możesz spotkać innych kursantów i innego nauczyciela, ale program jest jeden - każda lekcja jest prowadzona w ten sam sposób, więc masz gwarancję systematyczności. Niezależnie od wybranego grafiku, zawsze przerabiasz lekcje po kolei, zgodnie z programem.

Ten system nie pozwala na dłuższe przerwy od zajęć, ponieważ, dwie lekcje z nauczycielem odbywają się tylko w konkretnym tygodniu, ale kilkanaście razy, więc możesz je przenosić w obrębie danego tygodnia. Kolejny tydzień to kolejne dwa zajęcia z programu. Zależy nam na systematycznej nauce, ponieważ tylko tak osiągniesz skuteczne rezultaty. Jeśli jednak opuścisz lekcję, możesz samodzielnie przerobić ją na platformie oraz skorzystać z indywidualnej konsultacji.

Koniec z dostosowywaniem się do planu zajęć! Wybierz PROJECT 12 i zarządzaj lekcjami angielskiego tak, jak potrzebujesz.

Zanim opłacisz kurs, czeka Cię bezpłatna lekcja próbna, więc nie musisz się martwić. Najpierw spróbuj, potem kupuj!