Grafik, dopasowany do Ciebie

Grafik, dopasowany
do Ciebie

Autor: Project 12

Czas jest jedną z najważniejszych wartości we współczesnym świecie. Wszyscy chcą mieć czas na naukę, pracę, odpoczynek, a wiele osób chciałoby poświęcać go więcej na naukę angielskiego. Jeśli zastanawiasz się, jak zmieścić regularne zajęcia w swoim napiętym grafiku, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Przyjdź do PROJECT 12 w Warszawie, szkoły, w której plan zajęć ustalasz i modyfikujesz sam, przez co możesz go dostosować do swojego grafiku.

Większość osób, które próbowały uczyć się angielskiego na zajęciach dodatkowych, spotyka ten sam problem: nachodzące na siebie obowiązki, opuszczanie lekcji, zaległości, problem z nadrobieniem ich i w końcu rezygnacja z nauki.

Z myślą o wszystkich, którzy doświadczyli tego problemu, stworzyliśmy inteligentny plan zajęć. Jest to unikalne rozwiązanie, pozwalające wygodnie zorganizować swoją naukę angielskiego i nigdy nie opuszczać zajęć.

W PROJECT 12 oferujemy następujące godziny zajęć:

-  w tygodniu:

  • rano (7:20, 8:20, 9:00, 10:00);
  • w ciągu dnia (10:40, 11:40, 15:00, 16:00);
  • wieczorem (16:40, 17:40, 18:20, 19:20);

-  w soboty (9:00, 10:40, 12:20).

Podczas zapisywania się na zajęcia, administratorzy pokażą, jak wybrać plan zajęć i automatycznie dołączysz do grupy o odpowiednim poziomie.

Jako uczeń PROJECT 12 masz dostęp do platformy online oraz aplikacji mobilnej. Znajduje się tam Twoje konto, z którego możesz szybko zmienić cały swój plan lub przełożyć jedne zajęcia. Jest to możliwe nawet 5 minut przed rozpoczęciem lekcji! Możesz przenieść zajęcia na inną godzinę danego dnia lub na inny dzień w tygodniu. Zmiana grafiku jest dostępna bez limitu przez cały okres trwania semestru. Jeśli nie uda Ci się przyjść na zajęcia w tygodniu, nadrobisz w weekend :)

Koniec z dostosowywaniem się do planu zajęć! Wybierz PROJECT 12 i zarządzaj lekcjami angielskiego tak, jak potrzebujesz.