Konto użytkownika Project 12

Konto użytkownika
Project 12

Autor: Olena Kowalenko

Wszyscy studenci Project 12 mają konto użytkownika, za pomocą którego oni sami decydują o swojej nauce: odbywają lekcje online, przenoszą zajęcia lub zmieniają plan zajęć dopasowując go do swojego szalonego tempa życia, zapisują się na darmowe konsultacje indywidualne z lektorem lub na kluby konwersacyjne z native speakerami.

Na koncie użytkownika możesz znaleźć odpowiedzi na 99% pytań wynikłych w trakcie procesu uczenia się.

Dlatego dzisiaj porozmawiamy o wszystkich funkcjach platformy edukacyjnej.

Jak zalogować się na konto użytkownika?

Aby zalogować się na konto użytkownika, należy pobrać aplikację mobilną Project 12 (Android + iOS) oraz wprowadzić numer telefonu podany podczas rejestracji na kurs.

Informacje o Twoim kursie języka angielskiego

Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz po zalogowaniu się do swojego konta, będzie harmonogram semestru, data rozpoczęcia i zakończenia semestru oraz poziom, na którym się uczysz.

Podręcznik

Dalej otrzymasz dostęp do podręcznika nowej generacji 12 Tracks. Aby otworzyć podręcznik interaktywny, wystarczy kliknąć na numer lekcji.

Każda lekcja zawiera materiały wideo, w których lektor wyjaśnia nowe słownictwo i gramatykę. Te materiały będą szczególnie przydatne, jeśli Ty z jakichś powodów opuścisz lekcję. Możesz samodzielnie wykonać lekcję, a lektor w filmiku wyjaśni nowy materiał.

W podręczniku interaktywnym również możesz słuchać nagrań audio i oglądać filmiki.

Wykonując zadania, możesz wydrukować swoje odpowiedzi, sprawdzić je za pomocą funkcji check i zobaczyć poprawne odpowiedzi klikając przycisk show answers.

Na koniec każdej lekcji sprawdź swoją wiedzę w zakładce TEST YOURSELF, a klikając przycisk HOT TOPIC wykonuj ćwiczenia i ćwicz słownictwo dotyczące najbardziej aktualnych tematów, które obecnie są omawiane na całym świecie.

Plan zajęć

W kolejnej zakładce na koncie użytkownika znajduje się plan zajęć.

Project 12 jest jedyną Szkołą Języka Angielskiego z elastycznym planem zajęć. Tutaj możesz samodzielnie zmienić swój plan zajęć wybierając 2 inne dni dla zajęć w grupie, a korzystając z opcji „przenieś 1 lekcję” możesz zmienić godzinę i termin odbywania poszczególnych lekcji.

Unikalny system do tworzenia własnego planu zajęć w Project 12 umożliwia wybór spośród 10 opcji terminów przeprowadzenia lekcji dziennie, 7 dni w tygodniu.

Wszelkie kombinacje: rano, dzień i wieczór, dni powszednie i weekendy.

Dopasuj plan zajęć do swojego planu dnia.

Konsultacje indywidualne i kluby konwersacyjne

W zakładce „Konsultacje” możesz zapisać się na 3 bezpłatne konsultacje indywidualne z lektorem. Tutaj możesz zadawać jakiekolwiek pytania dotyczące gramatyki lub słownictwa, otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące opuszczonej lekcji lub po prostu dodatkowo omówić trudną lekcję.

A w zakładce „Dodatkowe lekcje” zarejestruj się na speaking club z native speakerem i ćwicz swój angielski.

Sprawdzaj swoje postępy w nauce.

Na koncie użytkownika możesz również znaleźć informacje o opuszczonych lekcjach oraz sprawdzić wyniki testów.

Dołącz do najbardziej technologicznej Szkoły Języka Angielskiego Project 12, pobierz aplikację mobilną i zarządzaj swoją nauką języka angielskiego z dowolnego urządzenia.