Konto użytkownika Project 12

Konto użytkownika
Project 12

Autor: Olena Kowalenko

Wszyscy studenci Project 12 korzystają z konta użytkownika, za pomocą którego sami zarządzają swoją nauką: przerabiają lekcje online; przenoszą zajęcia lub zmieniają plan zajęć, dopasowując go do swojego dnia; zapisują się na darmowe konsultacje indywidualne z lektorem i na dodatkowe kluby tematycznie oraz konwersacje. 

Na koncie użytkownika znajdziesz odpowiedzi na 99% pytań, które mogą pojawić się w trakcie kursu.

Dlatego dzisiaj porozmawiamy o wszystkich funkcjach platformy.

Jak zalogować się na konto użytkownika?

Aby zalogować się na konto użytkownika, należy pobrać aplikację mobilną Project 12 (Android + iOS) oraz wprowadzić numer telefonu podany podczas rejestracji na kurs. Hasło do konta otrzymujesz SMS-em po wypełnieniu testu online. 

Informacje o Twoim kursie języka angielskiego

Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz po zalogowaniu się do swojego konta, będą daty rozpoczęcia i zakończenia semestru oraz poziom, na którym się uczysz.

Podręcznik

Dalej, w zakładce “czytaj”, znajdziesz dostęp do interaktywnego podręcznika 12 Tracks. Aby otworzyć daną lekcję, wystarczy kliknąć na jej numer.

Każda lekcja zawiera materiały wideo, w których lektor wyjaśnia nowe słownictwo i gramatykę. Te materiały będą szczególnie przydatne, jeśli z jakiegoś powodu opuścisz lekcję. Możesz wtedy samodzielnie ją przerobić.

W podręczniku interaktywnym możesz też słuchać nagrań i wypełniać ćwiczenia.

Wykonując zadania, możesz wprowadzić swoje odpowiedzi, sprawdzić je za pomocą funkcji “check” oraz zobaczyć poprawne odpowiedzi klikając przycisk “show answers”.

W zakładce HOT TOPIC znajdziesz tematy do dyskusji związane z aktualnymi wydarzeniami z całego świata.

Na koniec każdej lekcji sprawdzisz swoją wiedzę w zakładce TEST YOURSELF. 

Plan zajęć

W kolejnej zakładce na koncie użytkownika znajduje się plan zajęć.

Project 12 jest jedyną szkołą języka angielskiego z indywidualnym planem zajęć. Tutaj możesz samodzielnie zmienić swój plan wybierając 2 inne dni na zajęcia w grupie, a korzystając z opcji „przenieś 1 lekcję” możesz jednorazowo zmienić godzinę i termin danych zajęć. 

Wybieraj dowolne kombinacje: rano, w ciągu dnia, wieczorem, dni powszednie i soboty.

Dopasuj plan zajęć do swojego dnia.

Konsultacje indywidualne i konwersacyjne

Aby zapisać się na konsultację, skontaktuj się z administracją w celu ustalenia terminu (zadzwoń: 514014913, 514014709). Następnie, w zakładce „Konsultacje” zobaczysz wybrany termin i klikniesz “zapisz się”. Podczas konsultacji możesz zadać wszystkie pytania dotyczące gramatyki lub słownictwa, dopytać o materiał z opuszczonej lekcji lub po prostu dodatkowo omówić trudniejsze zajęcia.

W zakładce „Zajęcia dodatkowe” zapiszesz się na sobotnie kluby tematyczne i konwersacje. 

Sprawdzaj swoje postępy w nauce

Na koncie użytkownika możesz również znaleźć informacje o opuszczonych lekcjach oraz sprawdzić wyniki testów.

Dołącz do nowatorskiej szkoły języka angielskiego Project 12, pobierz aplikację mobilną i zarządzaj swoją nauką języka angielskiego z dowolnego urządzenia.