W Project 12 stawiamy na proste i przejrzyste warunki umowy dla Klienta.

 

Po zakończonej rejestracji w systemie pojawi się prośba o zaakceptowanie Ogólnych Warunków Umowy, prosimy o ich przeczytanie i zgodę. Są one później dostępne do wglądu na koncie użytkownika. Zaakceptowanie Ogólnych Warunków Umowy nie jest wiążące, ponieważ umowę zawiera się dopiero po wniesieniu opłaty za kurs.

Przed uiszczeniem opłaty weź udział w pierwszej lekcji i podejmij decyzję w ciągu 24 godzin po jej ukończeniu. Dostęp do interaktywnego podręcznika oraz funkcja "przenieś 1 lekcję" zostaną odblokowane po dokonaniu opłaty, a materiały do lekcji próbnej otrzymasz od nauczyciela.

Materiały są również dostępne w formie książek papierowych. Wysyłamy je na życzenie Klienta. Komplet 3 książek (na cały semestr) - 90zł wraz z wysyłką. Jest możliwość wykupienia książek na część kursu: 2 książki - 70zł, 1 książka - 40zł.

Czas trwania umowy to 3 miesiące, a okres wypowiedzenia to tylko 3 tygodnie. W razie potrzeby istnieje możliwość zawieszenia środków (na okres do 6 miesięcy) i powrotu na kurs w dogodnym terminie. Umowę można zawrzeć zdalnie, a w razie potrzeby wyślemy skan wersji papierowej - prosimy o kontakt z administracją.

Płatność za kurs oraz papierowe wersje książek przyjmujemy wyłącznie przelewem bankowym. Ceny regularne sprawdź na stronie głównej lub zadzwoń do nas w razie pytań!

Project 12 sp. z o.o
69 1020 1013 0000 0602 0414 7732 PKO Bank Polski 

W tytule przelewu prosimy o wpisanie “imię, nazwisko, kurs angielskiego”

Po wykonaniu przelewu prosimy o wysłanie potwierdzenia transakcji na adres mailowy:  p12.warszawa@gmail.com