ENGLISH SUPPORT oferta specjalna

ENGLISH SUPPORT
oferta specjalna

Autor: Project 12

Nie masz teraz głowy do pełnego kursu angielskiego, ale nie chcesz też całkowicie wyrzucić całej swojej nauki przez okno? Długie przerwy w nauce języków zawsze stwarzają kłopoty, ponieważ szybko zapominamy materiał, jeśli go nie powtarzamy i nie używamy. Mamy rozwiązanie, które jest pewnym kompromisem - nie zapomnisz o angielskim, ale nie będziesz też przerabiać 4 zajęć tygodniowo - skorzystaj z oferty lekki English Support!

Co więcej, pakiet English Support jest także świetnym dodatkiem do kursu, jeśli chcesz poświęcić jeszcze więcej czasu na praktykę! Zapisz się na swoje piąte zajęcia w tygodniu i opanuj angielski jeszcze szybciej. Co środę masz okazję porozmawiać na aktualne, ciekawe tematy i ćwiczyć swój angielski razem z nami. Zajęcia trwają 90 minut, ale gwarantujemy, że nawet nie zauważysz, jak szybko mija czas w dobrej atmosferze;)
 

 

English Support to

Dostęp do zajęć tematycznych przez 1, 3 lub 5 tygodni, prowadzonych przez nauczycieli Project 12. Każdy tydzień jest dedykowany jednemu tematowi, a zajęcia podzielone są na grupy według poziomów.

Cena pakietu 

1 tydzień = 35zł (lub 15 zł jeśli po raz pierwszy korzystasz z naszych zajęć)

3 tygodnie = 90zł (30zł/zajęcia)

5 tygodni = 125zł (25zł/zajęcia) - NAJLEPSZA OPCJA

Grafik zajęć

Co środę od 18.00 do 19.30 oraz co sobotę od 12.20 do 13.50

 Jak się zapisać?

 

Wypełnij test na naszej stronie, a następnie skontaktujemy się z Tobą i przeprowadzimy rozmowę poziomującą. Następnie dostaniesz dane do wpłaty oraz dostęp do zajęć zgodnie z wykupionym karnetem.

 

Jednak wolisz pełny, kompleksowy kurs? Przeczytaj więcej o metodzie hybrydowej oraz systemie odwróconej klasy. Dowiedz się jak uczymy za pomocą żywej książki i skorzystaj z lekcji próbnej