Metoda hybrydowa


Metoda hybrydowa

Autor: Project 12

Każdy wie, jak wyglądają typowe lekcje angielskiego. Zaczyna się od sprawdzania pracy domowej, nauczyciel wyjaśnia zagadnienia, uczniowie robią mnóstwo nudnych ćwiczeń, dostają nową pracę domową i zajęcia skończone. Zero różnorodności!

Mamy alternatywną, nowoczesną opcję!

Kurs w PROJECT 12 to połączenie nauki w grupie z samodzielnymi lekcjami na autorskiej platformie 12 Tracks.

Istnieją dwie mozliwości korzystania z podręcznika 12 Tracks:

  • platforma online (ze swojego osobistego konta)
  • papierowa wersja dostępna do wysyłki (90 zł za komplet na semestr)

Na zajęciach możesz korzystać z takiej wersji, jaką wolisz.

 

 

Uczniowie PROJECT 12 mają 4 lekcje tygodniowo (2 z lektorem w grupie i 2 do przerobienia samodzielnie).

Najważniejsza cecha szkoły, wyróżniająca ją od innych to prowadzenie zajęć wyłącznie w języku angielskim, więc nasi uczniowie są poniekąd „zmuszeni” do używania języka już od pierwszej lekcji ;) Zachęcamy aby również z administratorami rozmawiać tylko po angielsku. Dzięki temu Twoja motywacja do używania języka znacznie wzrasta! Na zajęciach omawiamy nowy materiał (nowe zagadanienia gramatyczne oraz słówka), a następnie od razu wykorzystujemy je w praktyce podczas różnych ćwiczen w grupach.

Jak odbywają się zajęcia?

80% zadań podczas lekcji to interaktywne, angażujące ćwiczenia. Nasi nauczyciele korzystają z materiałów audio i video, fiszek, gier planszowych i zespołowych.

Zajęcia grupowe pozwalają na rozwijanie praktycznych umiejętności komunikacji w obcym języku. Na lekcji, uczniowie rozmawiają między sobą tak dużo jak to możliwe podczas pracy w parach czy 3-4 osobowych grupach. Dzięki wyluzowanej atmosferze i praktyce, szybciej i lepiej zapamiętują zasady i od razu mogą wykorzystać nowo zdobytą wiedzę.

Lekcje na platformie.

Po każdych zajęciach w grupie, uczniowie przerabiają samodzielną lekcję na platformie online, gdzie znajdują się dodatkowe wyjaśnienia omówionych zagadnień oraz ćwiczenia. Samodzielne lekcje są powiązane z poprzednią i kolejną lekcją grupową. Ich celem jest utrwalenie przerobionego materiału, poszerzenie ogólnej wiedzy i przygotowanie do kolejnego tematu.

Podręcznik online jest o tyle wygodny, że masz dostęp do wszystkich lekcji 24/7, kiedy i gdzie chcesz.  Na platformie możesz także sprawdzać swoje odpowiedzi i wyświetlać poprawne po skończeniu ćwiczenia. Na dodatkowe pytania lektor odpowie przy okazji kolejnych zajęć lub na indywidualnej konsultacji (możesz wykorzystać trzy 25-minutowe konsultacje w semestrze, w dowolnym momencie).

Co więcej, jeśli zdarzy się, że opuścisz zajęcia z lektorem, możesz bez problemu przejrzeć i przećwiczyć materiał samodzielnie na platformie. Na początku lekcji na platformie znajdziesz filmik, w którym wyjaśnione są zagadnienia dotyczące danego tematu, dzięki czemu nie będziesz mieć zaległości.

Co możesz osiągnąć?

Każdy z 12 tracków kończy się testem sprawdzającym (1 semestr = 3 tracki). Jeśli średnia wyników z 3 testów wyniesie powyżej 80%, uczeń dostaje certyfikat szkoły z informacją o ukończonym kursie.

Dzięki metodzie hybrydowej nauka angielskiego jest tak intensywna i efektywna – jeden poziom ukończysz już w 3 miesiące!

Zapewniamy Ci wszystkie potrzebne materiały oraz najnowocześniejsze podejście do nauczania języka angielskiego na rynku. Z nami z łatwością poprawisz swój angielski, a co najważniejsze – będziesz w szoku jak szybko to się udało!