Yellow-Black Friday


Yellow-Black Friday

Autor: Project 12

Czy wiesz co to jest yellow-black friday? Nie, to nie ostatni piątek listopada!

15 listopada w Project 12 zaczynamy przedsprzedaż, żebyście poczuli świąteczny nastrój już teraz! Dla pierwszych 212 osób oferujemy kurs w semestrze zimowym w cenie 700 zł za 3 tracki = 3 miesiące nauki, co odpowiada opanowaniu jednego poziomu języka angielskiego! (cena regularna - 999 zł).

Semestr zimowy rozpoczyna się 7 stycznia i trwa do 28 marca. Oferujemy kursy od poziomu A1 do B2.

Samodzielnie układaj plan zajęć (dowiedz się więcej o dopasowanym grafiku), wybierz dwa zajęcia w tygodniu stacjonarnie z lektorem i korzystaj z zajęć online na platformie edukacyjnej (przeczytaj o zaletach podejścia hybrydowego). A całym kursem zarządzaj ze swojego konta (aplikacja mobilna).

English or Coffee

Jeśli chcesz dołączyć jeszcze wcześniej i przygotować się do kursu, oferujemy lekcje przez cały grudzień (1 track) za 96 zł (12 zł/1 lekcję, czyli tyle co kawa na mieście!!!). Przyjdź na zajęcia z poprzedniego poziomu w ramach rozgrzewki przed rozpoczęciem semestru zimowego.

Aby skorzystać z promocji zarejestruj się i wpłać 100 zł zaliczki (resztę w styczniu). Bezpłatnie wypróbuj zajęcia, a jeśli zrezygnujesz, zwrócimy wpłaconą kwotę.

Dowiedz się więcej o kursie, aby się zapisać - wypełnij test online.

Nie czekaj i dołącz do nas już teraz!